Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Єднання освітян

Нещодавно Луганський національний університет імені Тараса Шевченка та Львівський національний університет імені Івана Франка підписали меморандум про співпрацю.

Зміцнення зв’язків між педагогами Луганщини та Львівщини триває вже другий рік. Так минулого року викладачі нашого університету радо вітали учителів із Західної України, які відвідали наукові конференції та лекційні заняття в аудиторіях. Протягом декількох днів науковці мали можливість обмінятися досвідом, вивчити особливості роботи колег, їх традиції та культурне надбання.

Ще одним кроком до зближення освітян з різних куточків нашої країни стало підписання Меморандуму про взаємодію та співробітництво між найстарішими університетами Луганської та Львівської областей. Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зауважив, що це стане наступним кроком у реалізації проекту освітян Львівщини та Луганщини.

Важливий документ підписали у стінах Луганської обласної державної адміністрації ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Савченко, директор ботанічного саду Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Прокопів та виконавчий директор Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» Василь Лозинський.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019