Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День прапора України на Кремінщині

У Кремінній відзначають День Державного Прапора України. 


23 серпня в Алеї Пам’яті Героїв України по вулиці Шевченка пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапору України. 
Серпневого ранку біля стели з барельєфом Тараса Шевченка зібрались керівники району і міста, гості Кремінщини із Львівської області, делегації від організацій та установ, громадськість, молодь. 

З вітальним словом виступила голова Кремінської райдержадміністрації – Чехута Наталя Володимирівна, а також до вітальних голова районної ради Володимир Прокопенко, міський голова Юрій Прокопенко, голова Турківської районної ради Володимир Лозюк та голова Радехівської районної ради Марія Климочко. 

День українського національного прапора святкують як в Україні, так і за її межами. Бо для багатьох з нас – це більше, ніж державний атрибут, це більше, ніж символ. За нього, як і за набуття Україною державності і незалежності, боролись наші предки. Ця боротьба триває і нині!

Після урочистого мітингу вкотре до Дня Державного Прапору в районному центрі пройшов патріотичний пробіг автомобілістів та мотоциклістів.

Ініціативні та патріотично налаштовані небайдужі жителі кремінської громади за підтримки райдержадміністрації і районної ради проїхали вулицями міста, прикрасивши свій транспорт синьо-жовтими стягами. Ця акція покликана на те, щоб привернути увагу жителів до головних свят нашої країни та нагадати їм про ціну, яку платили й донині платять патріоти України за незалежність.

До акції приєднались майже три десятка водіїв, а також запрошені на заходи з відзначення Дня Прапору України військові та гості зі Львівщини, а також директор навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Полулященко Юрій Михайлович та заступник директора – Брусак Олександр Михайлович.

Завершальним етапом проведення заходу стала церемонія підняття Державного Прапору України біля спорткомплексу «Олімп». Почесне право, підняти Державний Прапор України було доручену директору ЛОФК «Олімп», заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України – Іщенку Юрію Володимировичу та  директору НН ІФВіС, заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України, заслуженому тренеру України – Полулященку Юрію Михайловичу.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019