Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Виставка «Вільний погляд»

У Полтавському обласному художньому музеї ім. М. Ярошенка відкрилася виставка творчих робіт студентів інституту культури і мистецтв.

22 серпня в Полтавському обласному художньому музеї ім. М. Ярошенка відкрилася виставка творчих робіт студентів інституту культури і мистецтв спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво». На відкритті виставки директор музею Ольга Курчакова розповіла присутнім про співпрацю з викладачами та студентами нашого інституту.

Завкафедрою образотворчого мистецтва Наталія Дігтяр, викладачі та студенти презентували глядачам твори, виконані в різних видах образотворчого мистецтва (живопис кераміка, скульптура), техніках (олійний, акриловий живопис, графіка) та жанрах (пейзажі, натюрморти, історичний жанр).

Плідна співпраця кафедри образотворчого мистецтва з музеями та галереями міста Полтави стає запорукою працевлаштування наших випускників. Так, випускник цього року Назар Майструк вже працює науковим співробітником відділу науково-фондової та експозиційної роботи в Полтавському художньому музеї.

Виставка триватиме до кінця вересня. Запрошуємо!

 

Інформаційний центр
Інституту культури і мистецтв

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019