Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Чемпіонат Європи з літніх видів спорту

Випускники навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту взяли участь у Чемпіонаті Європи з літніх видів спорту.

Сучасний спорт є найбільш багатогранний та з кожним роком вдосконалюється. Так, вперше в історії проводився Чемпіонат Європи з літніх видів спорту (об’єднаний чемпіонат з синхронного плавання, плавання, плавання на відкритій воді, легкої атлетики, велоспорту, стрибкам у воду, гольфу, греблі, спортивної гімнастики і тріатлону), який проходив у Глазго (Шотландія) та Берліні (Німеччина).

Випускники навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту брали участь у цих змаганнях і завоювали чергові медалі для нашої країни.

Срібну медаль у командному спринті на Чемпіонаті Європи з велоспорту на треку завоювала Любов Басова у дуеті з Оленою Старіковою.

А на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду Станіслав Оліферчик отримав бронзову медаль з 3 м. трампліна у змішаному синхронні з Вікторією Кесар.

Вітаємо наших випускників! Бажаємо вдалих успіхів на Чемпіонаті Світу, а також завоювати ліцензії на Олімпійські ігри – 2020.

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019