Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустрічі з кандидатом у ректори

Днями у структурних підрозділах ЛНУ пройшли зустрічі з кандидатом у ректори – Сергієм Савченком.

Сергій Вікторович Савченко – кандидат на посаду ректора Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, який на даний момент евакуйований і знаходиться у місті Старобільськ. Нещодавно пройшло кілька зустрічей з професорсько-викладацьким складом та співробітниками відокремлених структурних підрозділів ЛНУ.

Відповідно наказам і положенням про вибори ректора було сформовано організаційний комітет з виборів, який склав графік зустрічей з виборцями.

Зустрічі, на яких кандидат виступив зі своєю передвиборчою програмою, пройшли за графіком. Так, 21 квітня він виступив перед викладачами і співробітниками Щастинського ліцею автомобільного транспорту, у Лисичанську – перед колективами Лисичанського, Стаханівського педагогічних коледжів та Брянківського коледжу.

Своє бачення подальшого розвитку університету Сергій Вікторович виклав наступного дня колективам Рубіжанського політехнічного коледжу імені О.Є. Порай-Кошиці та Рубіжанського електромеханічного ліцею.

У місті Кремінна, де зараз знаходиться Інститут фізичного виховання та спорту ЛНУ, кандидат у ректори побував 23 квітня.

Нагадаємо, що вибори ректора Луганського національного університету імені Тараса Шевченка пройдуть 14 травня. Усі відповідні документи можна знайти на офіційному сайті вишу у рубриці «Про університет – Публічна інформація – Вибори ректора».

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018