Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Викладач ЛНУ – Заслужений тренер України!

Доценту кафедри олімпійського та професійного спорту Володимиру Григоровичу Саєнку присвоєно спортивне звання «Заслужений тренер України».

Наказом Міністерства молоді та спорту України № 3254 від 13 липня 2018 року доценту кафедри олімпійського та професійного спорту Володимиру Григоровичу Саєнку було присвоєно найвище спортивне звання «Заслужений тренер України»! Це оцінка державою багаторічної праці викладача ЛНУ в тренерських бригадах з пауерліфтингу, а саме зі спортсменами: Заслуженим майстром спорту України, триразовим чемпіоном світу і світовим рекордсменом Олексієм Бичковим (випускник ЛНУ, спеціальність «Спорт»), майстром спорту України міжнародного класу і чемпіоном світу серед юніорів Данилом Ковальовим (магістрант ЛНУ, спеціальність «Спорт») та рядом інших спортсменів високого рівня.

Присвоєння звання ЗТУ Саєнку В.Г. – це і велика праця колективу кафедри ОПС.

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту вітає колегу з цією нагородою і висловлює впевненість у подальшій плідній роботі Володимира Григоровича на цій нелегкій «ниві» тренерсько-викладацької праці.

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019