Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Нові книги у бібліотеці

Видавництво «Дух і літера» презентувало книги науковій бібліотеці ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Близько 50 екземплярів сучасних книжок опинилися сьогодні у стінах нашої Альма-матер. «Дух і літера», яке й організувало цю акцію, є науково-видавничим об’єднанням, заснованим у 1992 році вченими різних гуманітарних галузей на базі кількох дослідницьких центрів Києво-Могилянської Академії. Фахівці видають літературні твори філософського, соціально-політичного, культурологічного та богословського напрямків.

У нашому університеті об’єднання співпрацює з викладачами навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук. Науковці структурного підрозділу урочисто передали отримані книги до бібліотеки. За словами заступника директора з соціально-гуманітарної роботи І.В. Журби, отримані видання є різноманітними за напрямами. «Кожен охочий зможе відшукати серед книжок ту, яка йому до вподоби. Тут є й художні твори й література з інших галузей», − зазначив Ігор В’ячеславович.

Викладачі, співробітники і студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка щиро дякують видавництву «Дух і літера» за надані книги та бажають  науково-видавничому об’єднанню творчого натхнення та плідної роботи.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019