Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Весняна зустріч

В Інституті культури і мистецтв весняний тиждень ще раз подарував нам приємні зустрічі з колегами й студентами.

На трьох кафедрах – теорії, історії музики та інструментальної підготовки, співу та диригування, культурології та кіно-, телемистецтва з 17 по 25 квітня проходили стаціонарні заняття. А розпочалися вони Всеукраїнським фестивалем-конкурсом «Обдарована молодь», де наші студенти мали змогу познайомитися з юними талантами з різних регіонів України, поділитися з ними враженнями від навчання в університеті та запросити їх стати майбутніми студентами-першокурсниками.

З таким же святковим настроєм студенти ІКМ продовжили тиждень навчання. Викладачі кафедр попрацювали зі студентами «на повну». У вівторок 21 квітня наші магістранти кафедри культурології та кіно-, телемистецтва вдало пройшли передзахист магістерських робіт. Серед робіт хотілося б відзначити гарні виступи Дунаєвої Катерини та Рубльової Ірини.

У середу після занять викладачі зі студентами відвідали Слобожанський ярмарок, поринули в світ етностилю відомої майстрині Луганщини Єлизавети Гловацької.

У Старобільській школі мистецтв, де проводились індивідуальні, практичні й лекційні заняття зі студентами-музикантами весь тиждень, окрім інструментальної та вокальної музики, лунали й звуки хорового співу – кожен день проводились репетиції змішаного хору ІКМ та хору студентів заочного відділення спеціальності «Музичне мистецтво (художня культура)».

Цей тиждень відзначився й тим, що студенти спеціальності «Кіно-, телемистецтво» практикували себе на телестудії «ІРТА», що розпочала свою діяльність у Старобільську. Там вони мали змогу знімати й монтажувати  репортажі.

І не дивлячись на те, що погода була не зовсім весняна – був і сніг, і дощ, наші студенти провели насичені навчанням і творчим спілкуванням дні. Чекаємо на наступну стаціонарну сесію, яка вже не за горами – з 17 травня.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019