Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Черговий етап вступної кампанії

28 липня в університеті розпочався черговий етап вступної кампанії – фахові вступні екзамени до магістратури.

На вступних екзаменах був присутній голова приймальної комісії, ректор університету Сергій Вікторович Савченко.

Для прийому фахових вступних випробувань в університеті було створено фахові атестаційні комісії, розроблено програми підготовки та тести з кожної спеціальності. Екзамени проходять у формі комп’ютерного тестування. Кожного абітурієнта супроводжує технічний секретар приймальної комісії.

Найпочеснішими вступниками стали учасники бойових дій, що представляють різні силові структури та майже всі регіони України.  На Луганщині вони проходять службу, захищаючи незалежність і суверенітет нашої країни.

Вища освіта для учасників бойових дій – це не тільки впевнене майбутнє, а й засіб попередження або подолання негативних психологічних станів та особистісних деформацій, що розвиваються в них внаслідок постійного перебування в атмосфері постійної загрози життю, секретності й режимності життєдіяльності.

Цього року до університету подано рекордну кількість заяв від захисників Вітчизни – 309, з них 110 – до магістратури.

Екзамени пройшли в творчій, доброзичливій атмосфері. Абітурієнти показали достатній рівень підготовки. З отриманими результатами вони візьмуть участь у конкурсі.

Бажаємо всім успіху в проходженні на місця державного замовлення! Але якщо не пощастить потрапити на бюджет, можна укласти контракт. Вартість навчання в університеті дуже демократична порівняно з іншими закладами вищої освіти України.

Нагадуємо, що 26 липня у ЛНУ імені Тараса Шевченка закінчився перший й основний етап вступної кампанії – прийом документів та складання вступних екзаменів на перший курс денної та заочної форм навчання за освітнім ступенем бакалавра.

За інформацією приймальної комісії

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019