Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

І знову перемога!

І знову перемога студентів ІФВиС.

У навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту навчаються студенти-спортсмени з особливими потребами, які вдало виступають на змаганнях обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Після вдалого виступу на Кубку України у м. Бахмут, нещодавно відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з особливими потребами у м. Кропивницький.

Збірна команда Луганської області з впевненістю посіла І місце і завоювала 27 медалей. З них, 20 золотих, 2 срібні і 5 бронзових.  У складі збірної команди, наші студенти завоювали 8 золотих та 2 бронзові медалі.

  Так, Огаркова Тетяна – студентка 1 курсу, спеціальності «Середня освіта. Здоров’я людини», отримала 3 золоті медалі (штовхання ядра, метання диску та спису). Пахоля Анастасія – студентка 1 курсу, спеціальності «Середня освіта. Здоров’я людини», отримала 3 золоті медалі (метання диску, спису та штовхання ядра). Вони, з важким ураженням ніг, метають та штовхають сидячі на спеціальному стільці.

Малишев Віктор – магістрант, спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» завоював золоту медаль у метанні спису. Романченко Олександр – студент 3 курсу, спеціальності «Здоров’я людини», отримав золоту медаль у метанні диску та бронзову медаль у штовханні ядра. Богатирьов Павло – студент 3 курсу, спеціальності «Фізичне виховання» завоював бронзу у метанні диску.

Підготувала спортсменів збірної команди Луганської області, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України – Старостіна Римма Федорівна.

Вітаємо наших спортсменів! Та бажаємо їм подальших успіхів у спортивних досягненнях.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019