Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Розпочався прийом документів

В університеті розпочався прийом заяв та документів.

12 липня розпочався прийом заяв та документів для зарахування на денну і заочну форми навчання. Абітурієнти, що склали зовнішнє незалежне оцінювання та визначилися з майбутньою спеціальністю, завітали до приймальної комісії нашого університету.

Представники технічної групи напружено працюють та створюють комфортні умови для абітурієнтів: консультують, допомагають їм під час реєстрації особистих електронних кабінетів вступників та подачі електронних заяв, а у деяких випадках у заповненні письмових форм окремим категоріям майбутніх студентів.

Прийом заяв та документів від осіб, які мають складати вступні іспити, проходити співбесіду або творчий конкурс мають право подати заяву та документи до 20 липня, а вступники, які не складають вступних іспитів і не проходять творчі конкурси – до 26 липня. Також до 27 липня продовжується прийом заяв на магістратуру. З термінами прийому заяв та переліком документів для вступу можна ознайомитися за посиланням.

У нашому університеті продовжує роботу освітній центр ЛНУ «Донбас-Україна», який надає можливість абітурієнтам з непідконтрольної території та лінії розмежування вступити до закладу вищої освіти і отримати бажану спеціальність. За консультацією до центру звернулися близько 50 вступників, частину з яких було направлено до шкіл для проведення річного оцінювання та ДПА з української мови та історії України і отримання відповідних документів. Деталі за телефонами: (050) 757 10 66, (096) 023 14 34

За детальною інформацією звертайтеся до приймальної комісії ЛНУ імені Тараса Шевченка – за адресою м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1 або за телефонами: (097) 446 88 13, (095) 40 777 27

Якщо Ви прагнете здобути сучасну якісну освіту європейського рівня – запрошуємо до Луганського національного університету імені Тараса Шевченка! Наша освіта − гарантія Вашого успіху!

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019