Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Перші результати приймальної комісії

Приймальна комісія ЛНУ продовжує зустрічати абітурієнтів та допомагати з реєстрацією особистих електронних кабінетів вступників.

Приймальна комісія університету почала роботу 2 липня. Наразі представники технічної групи консультують  абітурієнтів та допомагають їм з реєстрацією електронних кабінетів. Реєстрація особистих електронних кабінетів вступників доступна до 25 липня, а от прийом документів на денну та заочну форми навчання розпочнеться з 12 липня. Для абітурієнтів, у яких передбачений творчий конкурс прийом заяв закінчується 20 липня, для всіх інших – 26 липня. Прийом заяв на магістратуру розпочнеться з 9 липня і триматиме до 27 липня.

Освітній центр ЛНУ «Донбас-Україна» також продовжує роботу у консультаційному режимі. За словами керівника освітнього центру Н.Ю. Мацай, абітурієнти, що звертаються з непідконтрольної українській владі території направляються до шкіл для проведення річного оцінювання та ДПА з української мови та історії України. Понад 50 осіб уже отримали кваліфіковану допомогу у вирішенні питань отримання вищої освіти.

Вступ до Луганського національного університету − це унікальна можливість отримати одну із затребуваних в країні спеціальностей, стати усебічно розвиненою і гармонійною особою, це можливість із звичайного школяра стати справжнім професіоналом, патріотом та гордістю для своїх батьків та країни.

Тож, не зволікайте, у вас є остання можливість зробити черговий крок на зустріч мрії! Подайте документи та станьте студентом одного з найстаріших закладів вищої освіти Донбасу!

Приймальна комісія знаходиться за адресою:

92703, м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1.
Тел.: (097) 446 88 13, (095) 40 777 27

E-mail: luguniv.info.edu@gmail.com

www.luguniv.edu.ua (вкладка «Вступникам»).

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019