Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у звітно-виборчій асамблеї

Представники НН ІФВС взяли участь у VII звітно-виборчій асамблеї ЛОВ НОК України.

Понад 50 представників спортивної спільноти Луганської області зібрались у м. Сєвєродонецьку для проведення VII звітно-виборчої асамблеї Луганського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України, на якій заслухали доповідь Голови облвідділення НОК Кравченка М.М. про роботу у період з 2015 по 2018 роки та обрали нового Голову ЛОВ НОК України.

Понад 20 років Микола Михайлович очолював Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, його знають і поважають в усіх куточках Луганської області та за її межами. Він є автором та ініціатором проведення багатьох конкурсів, які згодом стали Всеукраїнськими та традиційними. Він запалює своєю енергією, азартом, бажанням та своїм олімпізмом.

На VII звітно-виборчу асамблею приїхав представник Національного олімпійського комітету України Карабін Мирослав Євгенович (м. Івано-Франківськ). Він передав вітальне слово від Голови НОК України С.Н.Бубки та слідкував за дотриманням процедури виборів Голови Луганського облвідділення НОК України, виконкому та заступників.

Більшістю голосів Головою Луганського облвідділення НОК України обрано Віктора Васильовича Острєцова, (магістранта навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт»). Вітаємо новообраного Голову ЛОВ НОК та сподіваємось, що робота з пропоганди олімпійського руху, ідей олімпізму буде продовжуватись та активізуватись на Луганщині.

Серед присутніх на VII звітно-виборчій асамблеї був Голова Луганської обласної державної адміністрації Ю.Гарбуз, начальник управління молоді та спорту ЛОДА А.Волохов, бронзова призерка Олімпійських ігор І.Янович, директор Інституту фізичного виховання та спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка Ю.Полулященко, завідувач кафедри спортивних дисциплін, голова обласної федерації з пауерліфтингу С.Галій, заступник директора з соціально-гуманітарної роботи О.Брусак, які були обрані до складу ЛОВ НОК України.

Ряд працівників спортивної спільноти були відзначені  високими  нагородами. Почесною відзнакою за відданість Олімпійському Руху був нагороджений директор  Інституту фізичного виховання та спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка, заслужений тренер України, заслужений працівник фізкультури і спорту Полулященко Юрій Михайлович. А ректором  ЛОВ Олімпійської академії України обрано завідувача кафедри спортивних дисциплін, заслужений тренер України, заслужений працівник фізкультури і спорту Галій Сергій Миколайович.

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019