Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у тренінгу

Викладачі університету взяли участь у тренінгу «Інтеграція резільєнтності  у навчанні  англійської мови» в м. Святогірськ.

Захід проводив RELO (Регіональний офіс з питань викладання англійської мови) при Посольстві США в Україні. Тренінг  відкрили Альона Сухініна, ассистент відділу культурних зв’язків посольства США в Україні та  Джон Сільвер, фахівець з RELO.

Учасники тренінгу – викладачі англійської мови з районів прифронтової зони. На початку тренінгу учасники разом з тренерами обговорювали поняття резільєнтності (resilience), яке означає  формування навичок позитивної адаптації до незгод та використання можливостей розуміння проблем, панічних атак, тривог в плані подолання цих станів та допомоги  іншим людям. Резільєнтність також  означає не просто подолання людиною труднощів  і повернення до попереднього стану, а, найголовніше,  рух вперед до нового етапу життя, до  пошуку нових  можливостей.

Робота під час тренінгу була дуже насиченою, продуктивною  та плідною. Цікаві й мотивуючі сесії проводила Кристал Бок Тіссен (Crystal Bock Thiessen), досвідчений викладач, яка, до речі, деякий час тому працювала в Луганську. Тематика сесій включала такі питання як активності (activities), що сприяють формуванню резільєнтності;  інформаційний  рекламний проект (infomerical project); розвиток критичного  та креативного мислення на заняттях англійської мови; рефлексивні підходи до навчання мови; використання інфографіки   з метою оптимізації навчального процесу та підтримання інтересу в подальшому вивченні іноземної мови.

Тренінг завершився врученням сертифікатів і розіграшем навчальної і методичної літератури від американських  колег Кристал Бок Тіссен.

За інформацією ФІМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019