Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Стартувала вступна кампанія

У структурних підрозділах університету cтартувала вступна кампанія.

Розпочався прийом заяв та документів для здобуття освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста. До коледжів мають змогу вступити абітурієнти з базовою (9 класів) та повною (11 класів) загально-середньою освітою та на основі диплому освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника.

Разом з заявою у приймальну комісію вступники на 1 курс коледжу подають:

  • копію документа, що посвідчує особу (паспорт);
  • копію індивідуального податкового номеру (ідентифікаційний код);
  • свідоцтво про базову загальну середню освіту та додаток до нього (оригінали, або копії) або атестата про повну загально-середню освіту;
  • 4 фото 3х4 см;
  • 2 папки (на зав’язках);

Приймальні комісії Старобільского гуманітарно-педагогічного коледжу та Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка розпочали роботу 2 липня та здійснюватимуть прийом заяв та документів на денну форму підготовки на основі БЗСО до 14 липня 2018, на основі ПЗСО по електронним заявам з 12 липня до 01 серпня 2018 року (для спеціальностей з творчими конкурсами) та до 08 серпня 2018 року (для інших спеціальностей).

Більш детальну інформацію про особливості вступу за ОКР молодшого спеціаліста можна отримати на web-сторінках коледжів, за телефонами 099-612-79-33, 066-612-47-74 та у приймальній комісії щоденно з 9:00 по 17:00 год. за адресою: м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1.

Обираючи майбутню професію абітурієнти повинні свідомо підходити до справи, адже від цього рішення залежить їх майбутнє. Спеціальності, що представлені у структурних підрозділах ЛНУ є затребуваними на ринку праці.

Тож не зволікайте. Ми чекаємо саме на Вас!

Марина Чумакова, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019