Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Приймальна комісія розпочала роботу

Сьогодні приймальна комісія ЛНУ імені Тараса Шевченка розпочала свою роботу.

Важливим напрямом діяльності університету є робота приймальної комісії, яка бере участь у формуванні контингенту студентів та підтримці позитивного іміджу закладу вищої освіти.

Протягом року викладачі та співробітники докладали зусиль аби продемонструвати абітурієнтам усі переваги навчання в ЛНУ. Освітяни заздалегідь підготували всі необхідні екзаменаційні матеріали для проведення вступних випробувань, сформували й затвердили технічну групу приймальної комісії.

Протягом року викладачі та співробітники структурних підрозділів університету проводили профорієнтаційну роботу, що дозволило проінформувати випускників про особливості навчання. Фахівці приймальної комісії консультували абітурієнтів з актуальних питань щодо вступу та терміну подачі документів до закладів освіти.

Про особливості правил прийому абітурієнтів різних категорій у цьому році розповів заступник голови приймальної комісії Д.В. Ужченко. «Сьогодні вся Україна вступила в активну фазу вступної кампанії: починають працювати електронні кабінети, де вступники мають можливість зареєструватися, розпочалася робота приймальної комісії. Фахівці нашого університету надають консультації, допомагають абітурієнтам у вирішенні питань, що виникають», – зазначив проректор з науково-педагогічної роботи.

Сьогодні викладачі, співробітники та студенти Луганського національного університету завітали на урочисте відкриття вступної кампанії 2018 року.

На початку заходу до присутніх звернувся голова приймальної комісії Савченко С. В., який окреслив головні завдання, які стоять перед фахівцями технічної групи та наголосив на необхідності створення спокійної, доброзичливої атмосфери та реалізації індивідуального підходу до кожного абітурієнта.

Зі словами привітань до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи О.І. Бабічев. Він зауважив, що ця робота є почесною, відповідальною та потребує наполегливості й витримки. А керівник освітнього центру «Донбас–Україна» ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» Н.Ю. Мацай додала, що робота у приймальній комісії відкриває широкі перспективи для подальшої професійної діяльності.

Після офіційного відкриття вступної кампанії відповідальний секретар приймальної комісії Я.І. Юрків провела перше робоче засідання, на якому докладно зупинилася на Правилах прийому до ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019