Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Курси китайської мови

Одна зі студенток IV курсу факультету іноземних мов Анастасія Іванова пройшла курси китайської мови у Чжецзянському педагогічному університеті (Китай).

Чжецзянський педагогічний університет заснований у 1956 році. Щорічно тут навчаються 1200 іноземних студентів. Українська студентка вчилася три семестри разом зі слухачами з усього світу. Для студентів були створені всі умови для комфортного проживання та навчання.

Особливо дівчина відзначила китайських викладачів – вони логічно і доступно викладають матеріал, продумують план уроку і стимулюють активність учнів.

Загальноуніверситетське життя китайського вишу дуже активне і займає вільний від навчання час. Так, наша студентка у складі команди з чотирьох учасників від Чжецзянського педагогічного університету брали участь у 12-кілометровому Марафоні (листопад 2013 р., гора Хуаншан). Участь у змаганні взяли близько 4000 чоловік. «З дитинства я цікавлюся хореографією, у Китаї до моїх захоплень додалися китайські народні танці. На конкурсі мистецтв при Шанхайському університеті ДонХуа ми посіли друге місце», – розповідає Анастасія.

Окрім того Настя не з чуток знає про традиції Китайського Нового Року, який стає все більш популярним у нашій країні. Протягом усього Свята Весни дівчина жила у родині своєї китайської подруги.

«Вірю, що, лише вивчаючи мову і культуру інших країн, ми розвиваємося і стаємо, по-справжньому, багатими», – зізнається вона.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019