Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Привітання із Днем Конституції України

Привітання із Днем Конституції України від голови наглядової ради ЛНУ імені Тараса Шевченка В.С.Курила.

Шановні викладачі, співробітники та студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Щиросердно вітаю вас з одним із найголовніших державних свят – Днем Конституції України. 28 червня 1996 року депутати Верховної Ради прийняли основний закон держави, який окреслює головні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, демократичні засади її розвитку. Рівність перед законом, свобода думки і слова, права на соціальний захист, освіту, медичну допомогу є сьогодні головними демократичними досягненнями, які повинен поважати кожен громадянин нашої країни.

Пройшовши складний етап історичного розвитку від республіканського маніфесту Пилипа Орлика до нормативно-правового акту 1996 року, Конституція зберігає ключові принципи і положення, реагує на глобальні зміни та виклики часу.

Сьогодні наша країна зміцнює позиції на світовій арені як правова демократична держава, що успішно реалізує величезний потенціал економічного, соціального й культурного розвитку. Впевнений, що консолідація суспільства навколо  вирішення актуальних завдань державотворення стане запорукою подальшого поступу та процвітання України.

Вітаю викладачів, співробітників та студентів із Днем Конституції України. Бажаю миру, добра та злагоди вашим сім’ям.

З повагою
голова наглядової ради
ЛНУ імені Тараса Шевченка
В.С. Курило

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019