Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Відкриття Днів науки

23 квітня відбулося відкриття Днів науки в рамках Відкритої регіональної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми фізичного виховання і спорту у сучасному світі».

 На пленарному засіданні з актуальними проблемами сьогодення виступили доцент Полулященко Ю.М,, доцент Отравенко О.В., доцент Полтавський А.П., старший викладач Полулященко Т.Л., викладач Дубовой О.В. та запрошені гості: заступник директора загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №4 (м. Кремінна) Пуголовка М.С., викладачі ліцеїв та коледжів. У рамках конференції була проведена профорієнтаційна робота.

Секційні засідання проходили за трьома напрямками: фізичне виховання, олімпійський і професійний спорт, здоров’я людини, фізична реабілітація, безпека життєдіяльності, охорона праці та цивільного захисту.

Усього в семінарі взяло участь 29 викладачів Інституту фізичного виховання і спорту, 18 студентів та 12 магістрантів, які проявили успішність в науковій та навчальній діяльності, 2 аспіранта, докторант, а також 12 запрошених гостей.

Проведення Днів науки висвітило позитивні моменти. А саме: основна тенденція нашого університету – інтеграція наукової та навчальної діяльності, тому виникає поглиблений інтерес викладачів та студентів у Днях науки.

 

За інформацію завкафедри ТМФВ
Олени Отравенко

 

 

 

 

 

 

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019