Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання вченої ради

У ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулося планове засідання вченої ради.

На порядку денному розглянули чотири основних питання:

  • про виконання рішень ученої ради університету за 2017 – 2018 н. р.;
  • про затвердження навчальних планів та освітніх програм на 2018 – 2019 н. р.;
  • конкурсні справи;
  • щодо присвоєння вченого звання.

З доповіддю про виконання рішень ученої ради університету за 2017 – 2018 н. р. виступила Н.М. Карлова. Заслухавши й обговоривши доповідь в.о. вченого секретаря університету, було взято інформацію до відома, відмічено позитивну роботу з виконання рішень ученої ради усіма структурними підрозділами і визнано роботу вченої ради університету за 2017-2018 н. р. задовільною.

З доповіддю про затвердження навчальних планів та освітніх програм на 2018 – 2019 н. р. виступила В.В. Лєснова. Заслухавши й обговоривши доповідь в.о. завідувача навчального відділу, було ухвалено відтермінувати питання  до наступного засідання вченої ради.

З конкурсними справами виступив проректор з науково-педагогічної роботи Д.В. Ужченко. Шляхом таємного голосування було обрано науковців на посади, які будуть вакантними з 1 липня 2018 року. 

Також було присвоєно вчене звання професора кафедри біології та агрономії доктору сільськогосподарських наук С.В. Маслійову.

Серед різного рекомендовано до друку монографії, збірники наукових праць, навчально-методичні посібники та скореговано тему кандидатської дисертації,  затверджено зміни до правил прийому до ЛНУ імені Тараса Шевченка у 2018 року і порядок подання та розгляду заяв у електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України в 2018 році.

Олена Смитаніна,

прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019