Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Перемога у фотоконкурсі

Студентка НН ІТОТТ Юлія Нерубенко посіла ІІ місце у Дев’ятому міжнародному студентському фотоконкурсі «Гаряча крига».

Розвиток і реалізація творчого потенціалу студентів-фотодизайнерів стали провідною метою заходу, організованого на базі Київського національного університету технологій та дизайну. У квітні цього року 106 студентів з 17 закладів освіти України, Білорусії та Молдови зібралися разом, аби продемонструвати красу, витонченість і глибокий зміст фотографії.

Конкурсні роботи оцінювало авторитетне журі, до складу якого увійшли голова Національної спілки фотохудожників України Едуард Странадко, голова Об’єднання фотографів Азербайджану Мірнаіб Гасаноглу, дійсний член фотоклубу об’єднання митців Польської Республіки Вальдемар Сятка, видатні фотохудожники та викладачі.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка представляла студентка спеціальності «Дизайн» Юлія Нерубенко. Дівчина вперше бере участь у подібних заходах, але захоплюється фотомистецтвом більше 9 років. Під час навчання Юлія потрапила до фотостудії, де зрозуміла, що таке справжня робота, праця та конкуренція.

Студентка спеціально для конкурсу фотографії не готувала, а відібрала необхідні роботи зі свого портфоліо. А на участь у фотоконкурсі дівчину надихнула завідувач кафедри дизайну А.Е. Овчаренко. Завдяки своїй наполегливості та творчій праці Юлія посіла ІІ місце у номінації «Fashion-фотографія» за серію фоторобіт «Марі».

У майбутньому студентка мріє створити власну команду професіоналів, які будуть працювати над створенням дивовижних знімків та рекламних роликів. Враховуючи зусилля, які були докладені та знання, набуті під час навчання, дівчина вважає себе одним із професіоналів фотомистецтва.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019