Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Військові збори

Директор навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму В.Ф. Дрель бере участь у зборах військовозобов’язаних.

У сучасних реаліях важливим та почесним обов’язком кожного громадянина України є захист власної держави, її суверенітету та демократичних цінностей. Відповідно плану підготовки сухопутних військ ЗСУ на Старобільщині тривають збори оперативного резерву другої черги військовозобов’язаних.

На території Луганщини подібні заходи проводяться вперше. Головною метою зборів є підготовка до захисту міста у разі виникнення потреби.  Протягом 5 діб 96 чоловік віком від 18 до 60 років будуть відпрацьовувати навички ведення стрілецького бою у різноманітних умовах, зокрема при виконанні завдань територіальної оборони.

За словами офіцера командування Луганського обласного військового комісаріату Олександра Тригуба, під час зборів відбудуться не тільки теоретичні заняття в аудиторіях, а також і заняття на полігоні, під час яких будуть відпрацьовані навички ведення бою.

Директор НН ІТОТТ В.Ф. Дрель є офіцером запасу і на зборах виконує функції заступника командира роти з виховної роботи. Викладач проводить заняття з використання стрілецької зброї, а також розповідає військовозобов’язаним про гібридну війну в Україні та участь українців у Першій світовій війні.   

Після завершення зборів усі учасники будуть у військовому резерві, і їх залучатимуть  до подібних заходів протягом наступних років.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019