Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Пленерна практика

9 червня закінчилася двотижнева пленерна практика академічної групи 1 курсу спеціальності «Дизайн».

При підготовці дизайнера в умовах ВНЗу важливою основою є пленерна практика. Це обумовлено тим, що вивчення природного середовища навколишнього світу в освітньому процесі відводиться вагоме місце. Тісний контакт з природою сприяє ефективному розвитку творчого, креативного мислення майбутнього фахівця.

9 червня закінчилася двотижнева пленерна практика академічної групи 1 курсу навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій і туризму спеціальності «Дизайн». Мальовнича природа Старобільська з усією їй властивою гармонією і цілісністю, стала джерелом натхнення, пізнання, аналізу і осмислення ідей, які майбутні дизайнери використовували для роботи на пленері. А в майбутньому, може, і на весь творчий шлях.

На спеціальності «Дизайн» пленерна практика вирішує відразу кілька завдань: придбання і закріплення навичок з академічних дисциплін, таких як малюнок, живопис; виконання збору матеріалу для подальшого використання і переробки образотворчими засобами; розвиток творчої активності, творчих здібностей, емоційного сприйняття, образного мислення, художніх потреб у створенні креативних ідей у студентів-дизайнерів.

Робота на свіжому повітрі сприяла збагаченню творчого досвіду, вивченню рослинних і інших природних форм, а також подальшому їх переосмисленню.

За час практики студенти не тільки здобули міцні навички при виконанні пленерних малюнків, начерків, замальовок і етюдів, а й весело провели час в колі своїх ровесників, тому з великим задоволенням відвідували заняття, які проходили в мальовничих місцях міста.

За інформацією кафедри дизайну

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019