Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Чемпионат Луганской области по пауэрлифтингу

Чемпионат Луганской области по пауэрлифтингу на спортивной базе НН ИФВиС ГУ «ЛНУ имени Тараса Шевченко».

Спортивна база НН ІФВіС ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» вже стала домашньою для обласної федерації пауерліфтингу. Вже не вперше тут проходять змагання обласного масштабу.

Але чемпіонат області з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, присвячений святкуванню 15-ї річниці Дня Європи в Україні, який пройшов днями в актовому залі інституту, має особливий характер. Нарешті у обласної федерації з’явилося своє обличчя — банер, який вперше було запропоновано на суд спортсменам та глядачам саме на цьому чемпіонаті. І довготривалі очікування любителів пауерліфтингу Луганської області виправдалися. Спортсмени отримали «заставку», на фоні якої і підіймати штангу приємніше, і світлини тепер мають більш солідний вигляд.

За це маленьке свято федерація пауерліфтингу області висловлює щирі слова подяки голові наглядової ради ЛНУ імені Тараса Шевченка, народному депутату України Віталію Семеновичу Курило. Завдяки таким небайдужим людям, як Віталій Семенович, фізична культура та спорт стають найулюбленішою справою не тільки для студентів університету, а й для молоді усього регіону в цілому. Впевнені, що така допомога, безперечно, посприяє подальшому розвитку як пауерліфтингу зокрема, так і спорту в цілому, у навчальному закладі та в області. Щиро дякуємо за допомогу та підтримку!

Що стосується проведених змагань, то в них прийняли участь 77 спортсменів з семи міст обласного центру – Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська, Попасної, Старобільська, Кремінної та Петропавлівки (Станично-Луганський район). Суддівство було організовано та проведено силами студентів та викладачів НН ІФВіС. Святкова атмосфера посприяла тому, що була показана низка пристойних для змагань такого масштабу результатів. Чотири спортсмени виконали норматив майстру спорту України, шістнадцятеро – норматив кандидату в майстри спорту, сорок чотири спортсмени – дорослі розряди у своїх вагових категоріях.

Окремо хочеться виділити досягнення МСУ Білозір Віталія. У ваговій категорії до 74 кг у сумі триборства він зібрав 642,5 кг, тим самим вперше виконавши норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами управління молоді та спорту ЛОДА, команди-призери – дипломами ЛОВ ФСТ «Спартак». Краща трійка пауерліфтерів у жінок та чоловіків за формулою Вілкса була нагороджена пам’ятними призами ЛОВ комітету з фізичного виховання при МОН України.

Особлива подяка бригаді асистентів, яка була складена із числа студентів НН ІФВіС. Треба сказати, що допомога на помості під час проведення змагань є самою складною і важкою. І хлопці у складі: рекордсмен області, КМСУ з пауерліфтингу Бондаренко Владислав, чемпіон України з важкої атлетики МСУ Сергеєв Віталій, Волошин Ілля (І дорослий розряд з пауерліфтингу), Шевченко Дмитро (І дорослий розряд з важкої атлетики), МСУ з важкої атлетики Шкурський Олексій виконали свою роботу на «відмінно».  

 

© Луганский национальный университет имени Тараса Шевченко, 2007-2021