Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Підсумкова атестація в НН ІФМІТ

У інституті фізики, математики та інформаційних технологій у період з 29 травня по 1 червня відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за ступенями бакалавра та магістра.

Студенти денної і заочної форм навчання спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Інженерія програмного забезпечення», «Програмна інженерія», «Комп’ютерна інженерія», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Математика», «Фізика та астрономія» складали комплексний іспит з фахових дисциплін і захищали бакалаврські чи магістерські роботи.

Головами екзаменаційних комісій були доктор технічних наук Марченко Дмитро Миколайович, кандидат фізико-математичних наук Одінцова Оксана Олександрівна, кандидат фізико-математичних наук Черніков Микола Григорійович, доктор педагогічних наук Чурсін Микола Миколайович. Вони високо оцінили підготовку студентів і актуальність тем бакалаврських та магістерських робіт.

Слід  особливо відзначити високу теоретичну та практичну підготовку студентів, які  досконало захистили бакалаврські роботи: Касьянова Антона Сергійовича (ІПЗ), Власовчука Дмитра Валерійовича (КНІТ). А також є магістерські робот на відмінно: Михайловський Андрій Андрійович      (математика), Карачун Дмитро Олександрович (фізика та астрономія).

Щиро вітаємо наших випускників з вдалим завершенням етапу навчання, та бажаємо їм успіхів у подальшому житті та ніколи не зупинятися на досягнутом!

За інформацією НН ІФМІТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019