Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Закриття проекту

30 травня в м. Полтава відбулося закриття проекту «ІТ англійською для випускників Access» (Access Alumni Technology Project in Poltava) за підтримки Посольства США в Україні.

Керівником цього проекту стала доцент кафедри теорії та практики  перекладу ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», кандидат філологічних наук Валентина Леонідівна Іщенко, а тренером з програмування  – аспірантка кафедри алгебри та системного аналізу Яна Анатоліївна Криворотько.

Програма тренінгів складалася із занять з англійської мови у сфері ІТ та створення ІТ-додатків. Проект надав можливість випускникам програми Access у декількох містах України поглибити свої знання англійської мови в IT-сфері, розвинути теоретичні та практичні навички програмування і створення мобільних додатків.

У рамках проекту учні створили спектр затребуваних мобільних додатків різного спрямування та застосування: жанрові та прикладні ігри, власні Messenger, графічний редактор та додатки для дистанційного керування.

У травні учасники долучилися до всесвітнього «Arduino Day-2018» та «European MakerWeek» (Європейського тижня виробників), де представили розробки креативних проектів на платформі Arduino.

Розроблений проект «Smart House» – це поєднання сучасних інформаційних технологій та робототехніки, сукупність «розумних» пристроїв, що включає домашню погодну станцію (дозволяє побачити поточну температуру повітря на вулиці та у приміщенні, вірогідність дощу та вологість повітря), охоронну, енергозберігаючу системи та керування комплектуючими будинку (автономного та ручного керування вимиканням  та вмиканням  звуку, світла, сигналізації, закривання та відкривання вікон, дверей) за допомогою власно створеного мобільного додатку.

За інформацією ФІМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019