Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Державні іспити бакалаврів

На факультеті іноземних мов успішно завершилися державні іспити бакалаврів 2014 року набору!

Державна підсумкова атестація включала в себе комплексний екзамен з фахових дисциплін та екзамен з другої іноземної мови. І після чотирьох довгих, повних напруженої та кропіткої роботи та навчання років, студенти факультету змогли підтвердити свої набуті знання гарними результатами. У цілому форма і зміст проведення державних іспитів  дозволили об`єктивно визначити конкретні параметри професійної компетентності майбутніх фахівців з філології. Головою державної атестаційної комісії була Валентина Леонідівна Іщенко, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри ділової іноземної мови Полтавського університету економіки і торгівлі.

Екзамени проводилися в м. Полтава для студентів спеціальностей «Філологія. Англійська мова і література», «Філологія. Німецька та англійська мова і література», «Філологія. Іспанська та англійська мова і література», «Філологія. Англійська та французька мова і література», «Філологія. Китайська та англійська мова і література», «Філологія. Японська та англійська мова і література», «Філологія. Англійська мова і література. Мова і література (арабська, турецька)» та в м. Старобільськ для студентів спеціальності «Філологія. Англійська та українська мова та література».

Бажаємо випускникам не зупинятися на досягнутому та підвищувати свій професійний рівень! Багато студентів вже висловили свій намір продовжувати навчання в магістратурі на нашому факультеті!

За інформацією ФІМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019