Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Завершення спартакіади

Завершення спартакіади навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту у 2017-18 н.р. 

Пройшов ІІ етап змагань з легкої атлетики, який і завершив спартакіаду навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту у 2017-18 н.р. Цей етап включав у себе дисципліну естафетний біг 4х100м. І цього разу не вийшло несподіванок: у юнаків І місце посіла збірна команда 3 курсу. ІІ місце, з відривом усього 0,5 десятих секунди посіла збірна команда 2 курсу . ІІІ місце посіла команда І курсу. У дівчат І місце зайняла збірна команда 3 курсу, ІІ місце збірна ІІ курсу. 1 курс відповідно ІІІ місце.

Таким чином, закінчивши низку змагань спартакіади, присвяченій 70-річчу навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту та підбивши підсумки, потрібно сказати, що 3 курс після першого півріччя зробив  величезний відрив у очках і продовжував займати високі місця, що і дало свої результати – заслужено посіли 1 місце у спартакіаді. 2 місце, з відривом усього на 2 очки посіла команда 2 курсу. 3 місце посіла команда 1 курсу, що і повинно мотивувати 1-2 курси для ще запеклішої боротьби у наступному році.

А підведення підсумків Спартакіади відбулося у Кремінському мальовничому лісі біля вогнища та смачного куліша, де директор ННІФВіС Полулященко Юрій Михайлович нагородив переможців та призерів спартакіади грамотами та солодкими призами.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019