Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Ювілей Брянківського коледжу

Брянківський коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка відзначив свій ювілей.

Брянківський коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – це престижний освітній центр, який 30 травня відзначив знамениту дату в своєму житті – 50-ту річницю із дня заснування.

Розпочався святковий день із виставки. Тут були представлені найкращі роботи студентів – пейзажі, портрети, вироби зі штучного волосся та декору, а також грамоти, сертифікати та кубки студентів і викладачів за перемогу у різних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Директор коледжу, Михайло Сапіжак наголосив: «За роки існування зроблено не мало роботи, і не звертаючи уваги на вимушене переселення, розвиток продовжується, і ми випускаємо кваліфікованих фахівців».

Продовженням свята став концерт. Зі сцени від гостей для Брянківського коледжу лунали теплі та щирі привітання, з гордістю та любов’ю згадували історію. Студентів було нагороджено грамотами за гарні успіхи у навчанні, а викладачів – за особливі заслуги та сумлінну працю. А щоб показати, чого досяг за ці роки коледж, викладачами була пророблена неабияка робота:  вони зробили відеоролик з привітаннями від випускників та їх досягненнями  у професійному розвитку.

Свій ювілей коледж зустрічає оновленим, повним планів і перспектив, з педагогічними успіхами, гідними слави попередніх поколінь. Сьогодні коледж ще раз підтверджує свою міць і потужність, здатність надати студенту освіту, яка буде гарантом високого професіоналізму, конкурентоспроможності на ринку праці.

Олена Смитаніна,
прес-центр ЛНУ
імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019