Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Державні іспити

У навчально-науковому інституті торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму відбулась підсумкова атестація студентів ОС «Бакалавр».

29 травня відбувся комплексний іспит з фаху у студентів спеціальності «Дизайн».  Він складався з двох частин : теоретичної  та практичної. Іспит у такій формі дає змогу перевірити теоретичні знання та практичні уміння студента і встановити, чи відповідають засвоєні навички стандартам вищої освіти.

Практична частина для «дизайнерів» відбулася у вигляді виставки, що складалась з різних видів робіт. Тут були представлені і малюнки оголених натур, і плакати, і зразки фірмових стилів, і фотографії(пейзаж, портрет, колаж), і дизайни інтер’єру. Роботу випускників оцінювали Крижановський О. А. (кандидат архітектури, доцент кафедри дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка) – голова комісії та провідні викладачі кафедри дизайну ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Для студентів державні іспити стали справжнім професійним святом, адже тут вони гордо презентували свої творчі роботи. Сьогодні вони стали випускниками. Щиро радіємо за них і бажаємо їм  натхнення та творчої реалізації!

Олена Смитаніна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019