Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

На шляху до Нової української школи

Викладачі інституту педагогіки і психології отримали сертифікати майстра-тренера для підготовки студентів в умовах Нової української школи.

22 травня викладачі навчально-наукового інституту педагогіки і психології Безбородих С. М., Гречишкіна І. А. (кафедра дошкільної та початкової освіти), Слободян О. В. (кафедра філологічних дисциплін) у рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» пройшли навчання за курсом «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи» й отримали сертифікати майстра-тренера з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей.

Метою проекту було підвищення кваліфікації викладачів закладів вищої освіти, підготовка тренера з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей для системи педагогічної освіти щодо розробки і запровадження навчальних програм з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини; упровадження модулів в освітні програми закладів вищої освіти, а також методик і технологій розвитку громадянських компетентностей у викладачів ЗВО та у студентів – майбутніх учителів Нової української школи.

З 1 вересня 2018 року майстри-тренери почнуть підготовку студентів та педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи щодо формування громадянських компетентностей у дітей.

За інформацією навчально-наукового
інституту педагогіки і психології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019