Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Тиждень державної атестації

21 травня 2018 року в навчально-науковому інституті педагогіки і психології стартував тиждень державної атестації за освітнім ступенем бакалавра.

217 випускників-бакалаврів щодня демонструватимуть рівень науково-теоретичної і професійно-практичної підготовки за спеціальностями «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Спеціальна освіта», «Психологія», «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія».

Серед випускників – учасники бойових дій, які захищали і продовжують захищати незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Найвідоміша випускниця бакалаврату, гордість Інституту й Університету – Людмила Айсін – володар найвищої державної нагороди – ордена Княгині Ольги. Це відзнака Президента за визначні заслуги перед Україною.

Вона одна з тих, хто перший піднявся на захист нашої Батьківщини, вступивши добровольцем до батальйону «Айдар». Тоді, у 2014 році, коли почалася війна, а українська армія переживала найбільший в історії України занепад, саме вони, добровольці, без зброї, одягу та продовольства встали на шляху агресора, зупинили його і не дали здійснитися путінським планам захоплення 8 областей України та створення так званої «Новоросії».

Саме в Старобільську 22 травня 2014 року відбулася перша операція батальйону «Айдар». Група добровольців з Луганська, Ровеньків, Антрацита і патріотів з інших регіонів України розгромила і взяла в полон банду російських найманців, яка блокувала упродовж кількох днів пересування української військової техніки в бік Луганська. Тому й свою назву батальйон отримав на честь річки Айдар, на берегах якої відбувся перший бій.

Наразі в університеті навчається 546 учасників бойових дій. Більша половина з них – студенти НН ІПП. Людмила Айсін – випускниця спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія». І те, що вона й інші учасники бойових дій обирають цю спеціальність – свідчення того, що вони мріють про мирне майбутнє та невійськову професію; не на словах знають величезні проблеми населення, яке стало жертвою російської агресії, зазнало психологічних травм, позбавилося житла, роботи, сімейних звʼязків; бажають професійно допомагати людям та собі подібним справлятися з комплексними соціальними, психологічними й педагогічними проблемами.

Навчально-науковий інститут педагогіки і психології пишається своїми випускниками, що наразі представляють високопрофесійну українську армію – гордість української нації; майбутнє вільної, суверенної, демократичної держави.

За інформацією навчально-наукового
інституту педагогіки і психології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019