Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Передзахист дипломних проектів

15-17 травня на кафедрі технологій виробництва і професійної освіти відбувся попередній захист дипломних проектів студентами 4 курсів усіх спеціальностей.

На початку викладачі кафедри провели для студентів загальне зібрання. Перед студентами виступив директор НН ІТОТТ Віктор Федорович Дрель. Він привітав студентів з успішним завершенням навчання та виходом на «фінішну пряму». Також молодь ознайомилась з порядком проведення державної атестації.

Потім більш детально про проведення комплексного іспиту з фаху і захисту випускної кваліфікаційної роботи розповів завідувач кафедри Віктор Васильович Бурдун. Він ознайомив студентів з графіком проходження іспитів і захисту дипломних проектів. Завершив зібрання доцент кафедри Олександр Олександрович Беседа, який розповів про хід захисту дипломних проектів, акцентував увагу студентів на найбільш важливих питаннях захисту.

Протягом трьох діб студенти представляли свої дипломні проекти. Комісія кафедри у складі В.В. Бурдуна, С.В. Маслійова, О.О. Беседи та Г.М. Грищишиної уважно заслухали доповіді студентів, проаналізували їхні проекти. У ході презентації робіт, члени комісії зробили несуттєві зауваження і висловили пропозицію доопрацювати роботи з керівниками проектів, завершити роботу і здати її у зшитому вигляді на кафедру.

За інформацією НН ІТОТТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019