Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Методологічний семінар

У навчально-науковому інституті історії, міжнародних відносин та соціально-політичних наук відбувся методологічний семінар з соціальної роботи.

Наукова діяльність є складником успішного розвитку закладу вищої освіти та суспільства. Методологічні семінари з актуальних тем, які будуть затребуваними для практичної діяльності фахівців, надають можливість якісно підвищити науковий потенціал університету та освітньої галузі країни.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася завідувач кафедри соціальної роботи Тетяна Івченко, яка наголосила на важливості заходу і висловила сподівання на його продовження у майбутньому.

У семінарі взяли участь студенти І-ІІІ курсів спеціальності «Соціальна робота».

Доповідачами на заході стали проректор з науково-педагогічної роботи університету Леонід Ваховський, кандидат соціологічних наук Катерина Котеленець та кандидат педагогічних наук Вікторія Степаненко.

Доктор педагогічних наук Леонід Цезаревич Ваховський представив доповідь «Методологія у соціальній роботі» та наголосив, що методологія має конструктивний характер і  впливає на результат пізнання.

Кандидат соціологічних наук Катерина Котеленець доповіла про соціологічні методи в соціальній роботі. Особливо цікавими та пізнавальними стали практичні заняття з анкетування та аналізу документів.

Про використання експерименту у наукових дослідженнях з соціальної роботи розповіла кандидат педагогічних наук Вікторія Степаненко.

Наприкінці заходу завідувач кафедри соціальної роботи Тетяна Івченко подякувала всіх учасникам та наголосила на важливості цього заходу для написання подальших наукових статей студентами.

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019