Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День вишиванки у Полтаві

Студенти факультету іноземних мов взяли участь у святкуванні Дня Київського району Полтави та Дня української вишиванки.

Вже майже три роки триває процес культурної та психологічної адаптації студентів факультету іноземних мов до умов життя і навчання в м. Полтава. Можна зазначити, що наші студенти все впевненіше почуваються у новому соціокультурному середовищі. Цьому сприяє активна участь хлопців і дівчат у подіях культурного, політичного життя полтавського краю. Їхній духовно-світоглядний розвиток має чітку патріотичну та громадську спрямованість.

17 травня наші студенти були учасниками подвійного свята – Дня Київського району Полтави та Дня української вишиванки. Кожен район Полтави пишається своєю історією та видатними громадянами-жителями місцевої території. Наприклад, на святі відзначалося, що мешканцями Київського району були лікар-хірург Микола Скліфософський, письменник Іван Бунін, художник Григорій Мясоєдов та інші визначні діячі науки, культури, мистецтва.

Український дух міського свята створювали виступи художніх колективів, виставки виробів народних промислів, красивий вишитий одяг усіх гостей, щира радість молодих і літніх полтавців.  

Це наше спільне свято, бо всі ми – українці!

За інформацією ФІМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019