Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Україна – Солідарність – НАТО»

Нещодавно у рамках реалізації проекту «Україна–Солідарність–НАТО» у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся черговий семінар «Україна – НАТО: формула безпеки».

Метою семінару стало проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, спрямованої на підвищення рівня обізнаності громадян з питань євроатлантичної інтеграції України.

У заході взяли участь і студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка інституту історії, міжнародних відносин та соціально-політичних наук.

На заході студенти спілкувалися з головою Постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО, народним депутатом України Іриною Фріз. А щоб розумітися на історії  НАТО учасники семінару мали нагоду переглянути фільм «Альянс свободи».

Ірина Фріз, голова Постійної делегації України в НАТО, наголосила: «Наше завдання сьогодні зруйнувати ті міфи, що створювалися та насаджувалися роками нам та нашим батькам, зрозуміти, що таке НАТО, навіщо Альянс створювався, як він працює та як приймає рішення».

Олена Смитаніна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019