Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День вишиванки у Кремінній

17 травня навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту відзначив Всесвітній День вишиванки святковою фотосесією.

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича − Леся Воронюк. Вона запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

А взагалі-то, можна стверджувати, що 17 травня викладачі та студенти НН ІФВС вдягли  вишиванки з гідністю і повагою! До речі, необхідно відзначити, що вживаність нашого національного одягу на час проведення різноманітних свят зростає з кожним роком.

Формування національної самосвідомості студентської молоді на сьогодні є досить відповідальним завданням, яке стоїть не тільки перед вищими навчальними закладами, а і перед сучасним українським суспільством взагалі, оскільки саме молодь – майбутнє нашої нації!

НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019