Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Святкування Дня вишиванки

Кафедри романо-германської філології та світової літератури та російського мовознавства факультету іноземних мов вкотре підтримали одну з найпатріотичніших традицій та долучилася до святкування Дня вишиванки.

День вишиванки є досить молодим святом в Україні, але вже набуло широкої популярності. Щоб долучитися до святкування, потрібно лише одягнути вишиванку на роботу або навчання. Адже вишиванка ‒ це не просто національний одяг, але й свого роду символ та оберіг.

Студенти, співробітники, викладачі кафедри романо-германської філології, кафедри світової літератури та російського мовознавства, а також їх родини із задоволенням відзначили це чудове свято. Кафедри підтримали ініціативу факультету української філології та соціальних комунікацій та взяли участь у фотоконкурсі «Моя родина у вишиванці». Також було проведено святкову фотосесію.

Формування національної свідомості та підтримка традицій України є вкрай важливою частиною розвитку кожної людини. Щиро дякуємо студентам із Туркменістану, які підтримали цю акцію. Зі святом!

За інформацією кафедри романо-германської філології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019