Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Рідний дім у вишиванці»

У ЛНУ імені Тараса Шевченка відбувся конкурс «Рідний дім у вишиванці».

Генетичний код української нації, який протягом багатьох століть уособлює наш народ, сьогодні є справжньою окрасою та символом етнічної приналежності кожного з нас до рідної землі та своєї історії. Всеукраїнська акція «День вишиванки», яку започаткувала Леся Воронюк у 2007 році, стала сьогодні національним святом, можливістю вкотре пригадати унікальність та чарівність вишитого одягу.

Традиційно відзначають День вишиванки і в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка, викладачі і студенти якого особливо розуміють необхідність збереження національних традицій і звичаїв, та їх роль у формуванні майбутнього України.

Святковий день у нашому закладі розпочався з конкурсу «Рідний дім у вишиванці», участь у якому взяли мешканці гуртожитків. Зранку невгамовна молодь розпочала приготування до заходу, адже необхідною умовою участі стала прикрашена в традиційному українському стилі кімната.

Завдяки старанності студентів, будівля університету незабаром стала помітно вирізнятися з-поміж інших, оскільки на вікнах гуртожитку з’явилися рушники, як символ гостинності та доброзичливості.

Оцінювало роботу молоді компетентне журі, до складу якого увійшли викладачі та співробітники ЛНУ. Учасники зустрічали гостей з хлібом-сіллю, цікаво презентували власну оселю та ділилися святковим настроєм.

Після підведення підсумків, журі визначило переможців. У номінації «Краща студентська кімната 4 поверху» перемогу здобули студенти з 421 кімнати, на 5 поверсі найкраще оформленою визнали кімнату № 514. У третьому гуртожитку найкращою визнано 9 кімнату.

Під час урочистого концерту переможців конкурсу нагородили грамотами та цінними подарунками, які надала первинна профспілкова організація ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019