Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Науково-практична конференція

На кафедрі дошкільної та початкової освіти відбулася регіональна науково-практична конференція «Інтеграція як освітня стратегія модернізації дошкільної та початкової освіти».

15 травня кафедра дошкільної та початкової освіти майже на цілий день об’єднала науковців, викладачів, методистів, вихователів-практиків закладів дошкільної освіти регіону для проведення конференції «Інтеграція як освітня стратегія модернізації дошкільної та початкової освіти». Учасників привітали ректор університету ‒ С. В. Савченко, проректор з науково-педагогічної роботи ‒ Л. Ц. Ваховський, директор навчально-наукового інституту педагогіки і психології ‒ О. Л. Караман, завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти ‒ Н. І. Черв’якова.

Учасники мали змогу поспілкуватися з Ліннік Оленою Олегівною, доктором педагогічних наук, професором, співрозробником Державного стандарту початкової загальної освіти (2018), яка висвітлила провідну концептуальну ідею нової української школи, розкрила сутність інтегративного підходу в освіті, торкнулася проблеми наступності між дошкільною та початковою освітою в умовах модернізації освіти. В режимі он-лайн спілкування аудиторія мала змогу поставити проблемні питання, обмінятися досвідом тощо.

Довгоочікуваною подією для освітян регіону стала зустріч та інтерактивне спілкування в межах семінару з Н. В. Гавриш, доктором педагогічних наук, професором, співробітником Національної академії педагогічних наук. Наталія Василівна висвітлила ідеї інтеграції в дошкільній освіті як освітній стратегії сучасності,  торкнулася проблеми лідерства як вимоги сучасного світу до особистості. Опановуючи основні ідеї інтеграції,  учасники складали інтелект-карти, грали в імітаційні ігри, конструювали, дискутували тощо. Також Наталія Василівна презентувала оновлену програму «Впевнений старт», що викликало неабияке зацікавлення як серед практиків сфери дошкільної галузі, так і науковці, викладачів кафедри дошкільної та початкової освіти.

Більше чотирьох годин плідної роботи аж ніяк не втомили учасників, кожен з них висловлював слова щирої подяки організаторам і особисто тренеру Н. В. Гавриш.

За інформацією НН ІПП

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019