Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Істфак мого часу»

У навчально-науковому інституті історії, міжнародних відносин та соціально-політичних наук відбулася традиційна історична ретроспектива «Істфак мого часу».

Багаторічні традиції підрозділу стали основною темою заходу, який провів директор навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук Антон Бадер. Ідея проведення подібних заходів виникла у 2014 році, коли університет був вимушено евакуйований до Старобільська, тому головною метою зустрічі є підвищення корпоративного духу, формування колективу молоді, яка шанує та продовжує досягнення минулих поколінь студентів.

Під час заходу директор розповів про те, яким був інститут за часів його навчання, продемонстрував фотографії, що висвітлюють повсякденне життя студентів початку 2000-х рр. Особливо цікавими видалися розповіді про археологічні практики та відвідування видатними історичних місць. Також студентська молодь дізналася про наукові досягнення викладача. Цікаві історії не лишили байдужим жодного студента. Наприкінці заходу присутні разом виконали легендарний гімн інституту.

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019