РЕЄСТРАЦІЯ НА ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТ

Розпочалася реєстрація на Єдиний вступний іспит з іноземної мови.

З 14 травня по 5 червня починається реєстрація на Єдиний вступний іспит з іноземної мови для здобуття ступеня магістра за всіма формами навчання на спеціальності

• 032 Історія та археологія,
  • 034 Культурологія,
  • 051 Економіка,
  • 052 Політологія,
  • 053 Психологія,
  • 054 Соціологія,
  • 061 Журналістика,
  • 241 Готельно-ресторанна справа,
  • 242 Туризм,
  • 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії.

Якщо абітурієнт вступає за перехресним вступом, то необхідно скласти додаткові фахові випробування, які відбудуться з 14 по 31 травня.

Єдиний фаховий вступний іспит з іноземної мови відбудеться 11 липня 2018 року.

Від проходження ЗНО звільняються вступники, що мають медичні покази, а також особи, звільнені з військової служби (зокрема демобілізовані) після 31 березня 2018 року.

Тестові завдання з іноземних мов укладаються відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов: англійська, німецька, французька, іспанська  для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77, за винятком завдань частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух».

Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році.

За детальною інформацією звертайтесь до фахівців приймальної комісії університету за тел.: 097-446-88-13, 095-40-777-27.