Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Чарівні фарби» в Полтаві

Факультет іноземних мов після чотирьох років перерви поновлює традицію проведення театрального фестивалю «Чарівні фарби».

Проведення таких фестивалів є традицією провідних університетів Європи та США. Засновником фестивалю «Чарівні фарби» («Magic colors») є кафедра східних мов. Перший театральний фестиваль був проведений у березні 2007 року. Протягом наступних семи років фестиваль, що розкриває надзвичайно яскраву палітру культур різних народів світу в різних театральних жанрах, проводився щорічно. Головною метою фестивалю було сприяння популяризації східних мов серед студентської та учнівської молоді, розширення та поглиблення знань про культури східних країн, а також формування і зміцнення позитивного іміджу студентів як талановитої та креативної молоді.

В програмі фестивалю, що відбувся в Полтаві 23 квітня 2018 року, були міні-вистави (culture performances) трьома східними мовами з музичним супроводженням, танцями і піснями. На фестиваль були запрошені випускники шкіл Полтави та Полтавської області. Після проведення фестивалю викладачі й студенти підвели підсумки та прийняли рішення про присудження призу глядацьких симпатій у наступному році. Отже, гарну традицію продовжено! Студенти вже почали обговорювати та планувати які вистави вони будуть готувати на наступний фестиваль «Чарівні Фарби» у 2019 році.

За інформацією ФІМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019