Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Ярмарок професій

Представники ЛНУ імені Тараса Шевченка взяли участь у Ярмарку професій, який відбувся у Старобільській ЗОШ № 4.

Важливою складовою діяльності закладу вищої освіти є профорієнтаційна робота. Це дозволяє більш поглиблено вивчити освітні потреби абітурієнтів та є передумовою успішної вступної кампанії. У рамках роботи з учнівською молоддю делегація нашого університету у складі співробітників відділу маркетингу та фахівця приймальної комісії, відвідала Старобільську ЗОШ № 4, де відбувся День відкритих дверей для батьківської громади.

Цей день став справжнім святом для всіх присутніх. За словами директора школи О.П. Кобиляцької, захід такого формату у закладі проходить уперше, але схвальні відгуки батьків засвідчують доцільність продовження роботи у цьому напрямі.

Програма Дня відкритих дверей була дуже насиченою. Батьки відвідували уроки та індивідуальні консультації з учителями, могли взяти участь у тренінгу з гармонізації сімейних відносин. Також на заході були представлені досягнення учнів та їх творчі роботи. А наприкінці урочистостей відбувся святковий концерт.

У рамках Дня відкритих дверей відбувся Ярмарок професій, в якому взяли участь заклади вищої та професійно-технічної освіти Старобільщини. Представники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка мали змогу поспілкуватись з учнями школи, детально розповісти про особливості навчання та умови вступу до ЛНУ.

День відкритих дверей відкрив широкі можливості для всіх учасників навчально-виховного процесу. Батьки краще дізналися про досягнення й проблеми закладу освіти, учителі мали змогу продемонструвати свої професійні навички та отримати новий досвід, учні не тільки навчалися, а й гарно відпочили, а для представників нашого університету захід став чудовою нагодою поспілкуватись з абітурієнтами та вкотре розповісти про переваги навчання в одному з найстаріших закладів вищої освіти східної України.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019