Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День праці

Студенти та викладачі НН ІПП долучились до заходів з  благоустрою  території ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Не за горами травневі свята.  День праці щорічно відзначають в перший день травня. Перше травня люди відзначали ще з давнини. З приходом весни оживає все в навколишньому світі. Проростає трава та створює зелений килим; повертаються птахи з вирію  і облаштують собі гнізда, співають пісень, а  мешканці міст, сіл та селищ готуються  до приходу першого травня. А тому 26 квітня студенти та викладачі навчально-наукового інституту педагогіки і психології особисто долучились до заходів з  благоустрою  території Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ).

Із самого ранку, студенти озброївшись граблями та мітлами, щітками, і, звісно,  гарним настроєм прийшли прибирати територію університету (підмітали, білили бордюри,обкопували кущі, квіти та ін.).

Усі ми – творіння природи на планеті, її живі мешканці,тому на нас і покладаються чималі надії у збереженні свого довкілля. Щоб покращити екологічну ситуацію спільними зусиллями студентів НН ІПП  ми хочемо зберегти оточуюче середовище від якого залежить наше здоров’я. А для того, щоб це так було не тільки сьогодні, а й завтра, й післязавтра й на роки, то треба примножувати те, що створили до нас.  Отже, спільна праця принесла задоволення кожному!

За інформацією НН ІПП

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019