Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Концерт «APRIL DANCE 2018»

В інституті культури і мистецтв відбувся концерт «APRIL DANCE 2018», присвячений  Міжнародному дню танця.

У концерті взяли участь студенти спеціальності «Хореографія» та гості з полтавських хореографічних колективів – школи танцю «Skyline», зразкового хореографічного ансамблю «Соколики» і танцювально-спортивного клубу «Динамо».

Організація ЮНЕСКО обрала для святкування Міжнародного дня танцю день народження відомого балетмейстера з Франції Жана-Жоржа Новерра, якого прозвали батьком сучасного балету. Але на концерті був презентований не лише балет, а й танцювальні жанри сучасної хореографії – контемп, хіп-хоп, танго, джайв та народні танці. У концерті також пролунали пісні у виконанні студентів спеціальності «Музичне мистецтво» та викладачів кафедри музичного мистецтва та хореографії.

Дякуємо викладачам кафедри музичного мистецтва та хореографії Сокіл Людмилі Михайлівні, Громцеву Роману Сергійовичу, Осіпенко Ользі Іванівні та студентам спеціальностей «Культурологія» і «Аудіовізуальне мистецтво і виробництво» за підготовку чудового концерту, який залишив  у глядачів яскраві враження та гарний настрій.

 

Інформаційний центр інституту культури і мистецтв

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019