Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Міжнародна науково-практична конференція

25-26 квітня в НН ІФВС відбулася II Міжнародна науково-практична інтернет-конференція.

У навчально-науковому інституті фізичного виховання та спорту, в рамках Днів науки, відбулася II Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні тенденції та перспективи розвитку фізичної культури учнівської та студентської молоді».

Ініціатором проведення конференції стала кафедра теорії і методики фізичного виховання. Співорганізаторами конференції виступили Білоруський державний університет, Державний університет фізичного виховання та спорту Республіки Молдова.

З вітальним словом до учасників звернувся кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, директор навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Ю.М. Полулященко.

Участь у конференції прийняло 96 учених із 19 закладів вищої освіти, вчителі шкіл, докторанти, аспіранти, які обмінялися результатами наукових та практичних досліджень.

Програма конференції складалася з пленарного засідання та роботи секцій за напрямками: «Фізичне виховання», «Олімпійський і професійний спорт», «Фізична реабілітація та здоров’я людини», виступи яких проходили в тому числі і в режимі онлайн спілкування.

Основні напрями роботи конференції:

1) якість професійної підготовки в закладах вищої освіти;

2) гуманістична, духовно-моральна цінність фізичної культури та спорту та їх місце в сучасній системі освіти;

3) психолого-педагогічні аспекти фізичного виховання та спорту;

4) формування фізичної культури особистості учнівської та студентської молоді;

5) сучасні інноваційні технології фізичного виховання та спорту;

6) олімпійський та професійний спорт;

7) проблеми здоров’я, фітнесу, рекреації та фізичної реабілітації.

По закінченню конференції усі учасники отримали сертифікати.

За підсумками конференції заплановано видання збірника «Вісник ЛНУ імені Тараса Шевченка. Серія: Педагогічні науки», який є спеціалізованим науковим виданням України.

Робота на конференції була насиченою, плідною, цікавою, конструктивною. Вона сприяла визначенню перспективних напрямків підвищення якості навчання учнів та студентів, встановлення більш тісних відносин між школою та ВНЗ.

В ході обговорення результатів конференції наукові працівники  акцентували увагу на його високому рівні та висловили побажання продовжити подібну практику в майбутньому.

 

За інформацією секретаря наукової
конференції Отравенко О. В.

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019