Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Пам’ять про видатного ученого

Волонтери ЛНУ імені Тараса Шевченка облаштували могилу доктора педагогічних наук, професора Якова Борисовича Рєзніка.

Волонтерська діяльність є однією з найбільш складних у сучасному суспільстві. Кожного дня тисячі благодійників у всьому світі докладають зусиль та допомагають потребуючим. Особливо зросла роль волонтерів в Україні в останні роки, коли держава вимушена доводити своє право на вільне та демократичне існування.

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка є активними учасниками соціально важливих проектів. Минулого року в університеті відновив свою діяльність волонтерський загін «Турбота», учасники якого вже провели перші акції, що об’єднали студентську молодь ЛНУ.

Нещодавно волонтери відвідали колишнє міське кладовище аби облаштувати могилу відомого педагога, професора Я.Б. Резніка. Яків Борисович – відомий педагог Старобільщини, викладач Старобільського учительського інституту. Неоцінений внесок вченого у науку і сьогодні пам’ятають вдячні нащадки.

Студенти-волонтери вже кілька років поспіль піклуються про могилу Якова Борисовича і вважають це почесною справою, адже відчувають зв’язок поколінь та мають бажання вивчати історію свого краю.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019