Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День психолога

У навчально-науковому інституті педагогіки і психології до Всеукраїнського дня психолога відбулася кураторська година для студентів І курсу спеціальності «Психологія».

Психічний стан людини так само важливий, як і фізичний. Для того щоб люди могли отримувати необхідну психологічну допомогу кафедра психології НН ІПП ЛНУ імені Тараса Шевченка випускає високоякісних спеціалістів та професіоналів своєї справи.

Професія психолога в сучасному світі престижна і популярна як ніколи. Особливо актуальною вона є сьогодні в Україні. Адже психологічної адаптації, підтримки, допомоги потребують громадяни, що постраждали внаслідок військових дій на Донбасі, ВПО, військовослужбовці тощо.

Виховну годину для  студентів І курсу провів куратор групи Олексій Шальнєв. Під час заходу він висвітлив головні завдання психолога і специфіку цієї професії.

Олексій Ігорович запропонував студентам оволодіти теоретичними знаннями та практичними навичками, які вони зможуть використовувати під час професійної діяльності.

«Кожен психолог, який консультує людей, бере на себе величезну відповідальність. Від особистої майстерності і знань фахівця багато в чому залежить результат психологічної роботи», − зазначив Олексій Шальнєв.

Шановні психологи, прийміть наші щирі вітання з вашим професійним святом! Бажаємо вам терпіння − воно стане в пригоді, коли ви будете слухати пацієнтів; уваги − вона необхідна, щоб максимально точно скласти картину проблеми, достатньо знань − щоб відшукувати правильний вихід зі складної ситуації. І звичайно ж − любові і щастя!

НН ІПП; Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019