Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч з Олексієм Неживим

Співробітники та студенти навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук відвідали зустріч з письменником Олексієм Неживим.

Пишне гроно не може вирости без міцного коріння…

24 квітня  в Старобільській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з відомим вченим-літературознавцем, письменником, публіцистом, журналістом, доктором філологічних наук, професором, головою Луганської обласної організації Національної спілки письменників України, членом Національної спілки журналістів України та Національної спілки краєзнавців України  Олексієм Івановичем Неживим.

На зустрічі були присутні  співробітники та студенти спеціальності «Соціальна робота» навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Ірина Боровенська, Олексій Жарий та Ксенія Томілко.

В творчому доробку  Олексія Івановича 20 книг, понад 300 наукових і науково-популярних публікацій  з літературознавства, історії педагогіки України, фольклористики, методики викладання української мови і літератури, а також більше 700 публікацій у періодичній пресі, виступів на радіо й телебаченні.

Олексій Неживий презентував  підсумок тридцятилітнього вивчення  життя і творчості визначного письменника електронну книгу «Григір Тютюнник: мить і вічність», обговорили життя і творчість письменника і поета Івана Савича, Івана Олексійовича та Надії Олексіївни Світличних та багато інших чудових видатних людей нашого краю.

У залі панувала тепла, привітна атмосфера, ніби «по-домашньому». Під час особистих спогадів Олексія Івановича на обличчі були сльози, які злились з  радістю та гордістю за наш край. Емоції переповнювали не лише доповідача, а й слухачів.

За інформацією НН ІІМВСПН

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019